A Dömsödi Széchenyi István Általános Iskola 2013-2014. tanévben kitűnő és jeles tanulók névsora.
KITŰNŐ
1.a
- Ambruska Bernadett
- Horváth Fanni
- Márkus Ramóna Viola
- Perger Panka Zsófia
- Zsidai Péter András
1.b
- Bábel Levente Dávid
- Baranya Ábel
- Barta Nikolett Viktória
- Csimma Roland Gábor
- Dobrai Nóra
- Katona Marcell
- Kiss Vivien Zsuzsanna
- Klszák Evelin
- Krisztián Kristóf Zsolt
- Kudar Zalán Gyula
- Liptai Áron
- Madarász Zétény
- Nagy Bereniké
- Nagy Ferenc Richárd
- Palásti Viktória
- Schloska Petra Julianna
1.c
- Csaplár Tünde
- Czeller-Kovács Abigél Cecília
- Gonda Gréta Zsófia
- Lacza Hanna
- Matus Alexandra Virág
- Slezák Péter Attila
2.a
- Ispán Kitti
- Farkas Edina
- Jánosi Alexandra
- Nagy-Molnár Martin
2.b
- András Ákos
- Balogh Réka Damarisz
- Balogh Virág Csenge
- Göllény Petra
- Palásti Vivien
- Rakszegi Dominik
- Szabó Petra
3.b
- Balogh Boróka Zsuzsanna
- Bányai Dorina
- Baranyi Barnabás
- Horváth Csenge Jázmin
- Huszti Alexandra Hanna
- Kakuk Zsanett
- Nagy Csenger
3.c
- Harsányi Anna
- Nagy Beatrix
- Orosz Maja Viola
4.a
- Galambos Milán
- Kincses Kristóf
- Kovács Kata Mónika
- Molnár Lili
- Rakszegi Napsugár
4.b
- Csécs Kitti Zsanett
- Haraszti László
- Józan Luca Mária
- Nagy Ármin
- Orosz Anikó Réka
5.a
- Galambos Laura
5.b
- Gulyás Dorka
- Kátai Csaba Botond
- Krisztián Karina Liza
- Manger Petra
- Pozsár Lili
- Rüsics Alexa Dóra
6.b
- Kudar Zsolt Zsigmond
- Kulimak Réka
- Pék Bianka
- Sámson Nikolett
- Sass Lilla Mónika
6.c
- Gonda Alexandra
- Liptai Melitta
7.b
- Ács András József
- Kreisch Beatrix
- Pethes Patrícia
- Pozsár Zsófia
7.c
- Ispán Lilla
- Magyar Bence Dávid
8.a
- Budai Levente Antal
- Burján Virág Luca
- Csörgő Szabolcs
- Lampert Georgina Gréta
8.b
- Ács Dominika Éva
- Hochmann Regina Szilvia
JELES
1.a
- Izsák Fanni
- Kincses Csaba
- Tímár Csaba Zoltán
1.c
- Mészáros Fanni
- Gyurcsik Kristóf
- Kakas Bence
- Kiss Ramóna
- Takács Ágnes
- Takács Zita
2.a
- Perger Kitti
- Veres Bence
2.b
- Kincses Róbert
- Lakatos Izabella Hajnalka
- Madarász Attila
- Mózes Barnabás
- Omiliák Fanni
- Orosz Tamás József
- Sándor Emma Gabriella
- Varju Dániel
- Weich Dzsenifer
3.a
- Laczó Bence Mihály
3.b
- Ács Zoltán Péter
- Balogh Réka
- Csörgő Lujza Lilla
- Halfinger Vivien
- Péter Anna Ildikó
3.c
- Ádám Lúcia Rozália
- Bak Vivien
- Major Balázs
4.a
- Biricz Vivien Linda
- Draskovich Zoé
- Józsa Viktória
- Kovács Adrienn Zsuzsanna
- Kovács Kristóf Mihály
- Kreich Izabella
- Kristóf Vivien
4.b
- Molnár Fanni
- Kuna Réka Katalin
6.b
- Csontos András
- Jakab Tünde Diána
6.c
- Csehi Lili
- Fábián Bianka
- Kolompár Petra
- Lázin Loretta Kitti
7.b
- Fabula Dominik Máté
- Kovács Vivien Nóra
- Sipos Evelin Viktória
7.c
- Szegedi Tamás
8.a
- Papp János
8.b
- Bucsi György Ferenc
- Szűcs Viktória
- Zsiba Mihály
Gratulálok az elért eredményekhez!