Dömsöd Nagyközség hivatalos oldala

Hálaadónapi Istentiszteletek

Szeretettel várunk mindenkit gyülekezetünk következő ünnepi alkalmára, mely 2017. október 15-én délelőtt 9 és délután 17 órakor lesz a Dömsödi Baptista Imaházban. A nap központi témája a hálaadás, melynek gondolata 1926-ben merült fel először a gyülekezetben. Ekkor javasolta ugyanis özv. Ficsór Sándorné, hogy „miután ilyen gazdag termés volt mindenből, ne csak egyenként, hanem közösen is köszönjük meg Istennek.” Azóta rendszeresen megtartjuk ezt az ünnepet gyülekezetünkben, illetve országossá is vált közösségeinkben a hálaadó napok megtartása. Így készülünk az idei hálaadó napunkra is, melyen az Úr sokféle áldásának számbavételét és az emlékezést is segítik az elhangzó versek és énekek. Várunk mindenkit szeretettel, „magasztaljuk együtt az ő nevét!” (Zsoltárok 34:4)!

Esemény kezdete: 

2017. október 15. vasárnap, 17:00