Dömsöd Nagyközség hivatalos oldala

A KézenFogva Alapítvány foglalkoztatási tanácsadót keres

Munkáltatói kapcsolattartói feladatok:

  • Munkahelyfeltárás, foglalkoztatás szervezése
  • Munkáltatók érzékenyítésének megszervezése és részvétel a tréningen
  • A megfelelő szervezetekkel kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás
  • Saját ügyfelek – munkáltatók és munkavállalók - adatainak és igényeinek adatbázisban való rögzítése;
  • Részvétel szerződések, megállapodások előkészítésében, szakmai tartalmának kialakításában

Mentori feladatok:

  • Célcsoport számára egyéni fejlesztési és foglalkoztatási terv alapján havi egyéni tanácsadás nyújtása és megfelelő dokumentálása, min. havi 1 alkalommal egyéni esetkezelés
  • Foglalkoztatás előkészítése, munkakörök kialakítása, célcsoport betanításának megszervezése, nyomon követése
  • Munkarend szervezése és felügyelte, munkavégzés felügyelete
  • A célcsoport foglalkoztatása során a foglalkoztatási tevékenység betanítása, felügyelete, kísérése
  • A célcsoport nyílt munkaerőpiacra való kiközvetítése során a munkáltatóknál történő konkrét feladatok betanítása, a fogyatékos személyek számára a munkakörnyezetbe való beilleszkedés elősegítése
  • Munkáltatókkal való folyamatos kapcsolattartás, elégedettség ellenőrzése, konfliktusok, krízisek mediálása, kezelése
  • Célcsoport tagok utókövetése, mentorálása
  • Nyílt munkaerő piaci divízióvezetővel való kapcsolattartás, esetfelelősnek problémák jelzése

Elvárások:

  • Szociális, gyógypedagógiai, munkaerő-piaci területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó képesség,
  • Jó konfliktuskezelő készség,
  • Segítő kapcsolatokban szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás,
  • Munkaerő-piacon szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzési lehetőség,
  • Kihívás, és lendületes munkavégzés,
  • Motivált csapat, bátorító munkalégkör,

Munkavégzés helye:
Budapest, Lónyay utca 19., illetve a foglalkoztatás helyszíne.

Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő, napi 8 óra, 9-17-ig, de rugalmas időbeosztás is egyeztethető a foglalkoztatás kísérésének megfelelően. Munkába állás 2022. január 1.-től.

Jelentkezés fényképes EUROPASS önéletrajzzal és max. 1 oldalas motivációs levéllel a bérigény megjelölésével az oneletrajz@kezenfogva.hu címen, 2021.11.20.-ig lehetséges.