Dömsöd Nagyközség hivatalos oldala

ÁLLÁSLEHETŐSÉG - FEJŐ (ÁLLATGONDOZÓ)

ÁLLÁSLEHETŐSÉG BUGYI-FELSŐVÁNYON

Nemzetközi kereskedelemmel, logisztikával és mezőgazdasági termeléssel foglalkozó cégcsoportunk Felsőványon (Bugyi) található tejtermelő telepére keressük új munkatársainkat az alábbi pozícióba:

FEJŐ (állatgondozó)

Milyen feladatokra számíthatsz?
• a felhajtott tehenek szakszerű gépi fejése
• a fejés végeztével a fejőállások és a fejőrendszer lemosása
• a fejőház, a gépek és kapuk állapotának, tisztaságának, a tartályokban lévő tej hőmérsékletének és mennyiségének ellenőrzése

Mit várunk tőled?
• gépi fejésben szerzett tapasztalatot
• megbízható, felelősségteljes munkavégzést
• jó fizikumot és állóképességet

Milyen feltételeket biztosítunk?
• elérhető akár nettó 2100 Ft-os órabér gyakorlattól függően, műszakpótlékkal, bónusszal együtt
• határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony (több műszakos, 12 órás munkarend)
• szükség esetén szállást biztosítunk – nem telepi szállás, saját gépjármű szükséges
• munkába járás költségtérítés 15 Ft/km

Munkavégzés helye:
2347 Bugyi-Felsővány, gépjárművel megközelíthető telephely

Ha a fentiekből magadra ismertél, küldd el jelentkezésed a karrier@hunland.hu e-mail címre, vagy hívj bennünket a +36 70 198 5160-as telefonszámon.

AZ EREDETI SZÓRÓLAP MEGTEKINTHETŐ ITT